13 czerwca 2024

Zabezpieczenie na balkon dla kota

Nasi czworonożni przyjaciele często chcą korzystać ze świeżego powietrza oraz ciepła promieni słonecznych. W przypadku mieszkania w miastach nasze koty najczęściej wybierają balkony. Warto zainwestować w siatki ochronne, które będą w stanie zabezpieczyć balkon. Gotowy zestaw składający się z sieci z dużym oczkiem, zaczepów do montażu siatki i całej konstrukcji można już zakupić w przystępnej cenie.

Montaż siatki to obecnie tak prosta sprawa, że łatwo można sobie z tym poradzić. Warto jednak w niektórych przypadkach zasięgnąć opinii wspólnoty mieszkaniowej. Niejednokrotnie wymagana jest zgoda na montaż zabezpieczenia przeciw wypadnięciu kotów.

Siatki balkonowe – Jaką siatkę wybrać, by kot był bezpieczny?

Mimo tego, że koty z reguły spadają na cztery łapy to jednak czasami kot domowy zalicza poważne upadki, przed którymi chronić może właściwe zabezpieczenie okien lub siatka metalowa montowana w drzwiach balkonowych, lub okalająca cały balkon. Jeśli nie posiadamy balkonu to warto postawić na zabezpieczenie okna. Zabezpieczenie na balkon dla kota to opcja bezpieczna, odporna na uszkodzenia i łatwa w montażu (niekoniecznie wymaga wiercenia).

Chwila nieuwagi i nasze zwierzęta mogą wymknąć nam się spod kontroli i zrobić sobie krzywdę w wyniku upadku. Do zabezpieczenia balkonu dla kota warto wybierać sieci podobne do sieci rybackiej. Takie produkty odporne są na warunki atmosferyczne oraz na promieniowanie UV. W naszej ofercie znajdują się także moskitiery, które montuje się na drzwiach przy balkonie.

Zabezpieczenie balkonu – Wzmacniana siatka ochronna

Kot to zwierze ciekawskie, ale też przebiegłe. W związku z tym, żeby ograniczyć mu możliwości wychodzenia za balustrady czy woliery warto wybrać siatki wzmacniane drutem. Siatka na balkon gdzie zostały zastosowane materiały wysokiej jakości to gwarancja jakości i bezpieczeństwa.

Nasza sieci są odporne na przyjęcie kota. Zarówno sieć jak i oferowana moskitiera to estetyczne rozwiązanie dla domu, ale przy tym świetnie spełnia swoje zadanie.

Siatka zabezpieczająca z solidnymi zaczepami

W większości przypadków proponujemy rozwiązania z siatką montowaną na wygodnym stelażu. Jej zamontowanie i ewentualny demontaż jest niezwykle prostą czynnością i nie będzie konieczne wzywanie do tego specjalistów.

Nasza firma oferuje sprzedaż zabezpieczającej siatki oraz jej montaż na powierzchni balkonów, tarasu czy na parapecie. Nasze produkty spełniają swoje zadanie na niejednym balkonie na terenie całej Polski. Zaufało nam wielu, dla których nie jest obojętny los kotów czy innego zwierzaka, dla którego najlepszym miejscem do zabawy jest taras.